Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najciekawsze gry platformowe na smartfony i tablety z Androidem
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Bloo Kid 2 – dawno nie bawiłem się tak dobrze jak przy tej platformówce!

Coś dla fanów 8-bitowych gier. Mario na sterydach. Klasyczna gra w stylu retro, niczym połączenie Super Mario i Sonic The Hedgehog.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Tiny Dice Dungeon – nowy, turowy RPG z losowym systemem walki

Rozgrywka, jak to w grach fabularnych, opiera się głównie na walce, wykonywaniu misji i zbieraniu skarbów. Wcielamy się początkowo w rolę małego chłopca z dużym mieczem, tłukącego wszystkie napotkane potwory, jednak wkrótce do naszego bohatera dołączają kolejne postacie. Zwiedzamy masę lokacji tocząc boje z innymi wojownikami.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Spell Sword

Wcielimy się w postać bohatera z długim i ostrym mieczem, który będzie musiał nim oczyścić świat z różnej maści potworków. Siekanie tego towarzystwa jest o tyle miłe, że odbywa się przy przyjemnej dla oka retro-grafice, raczej rzadko spotykanej na Androidzie.

CNKAutor: CNK
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Meganoid 2 – odjechana retro-platformówka powraca!

Gra stworzona w duchu starych, 16-bitowych platformówek. Wcielamy się w bohatera, który ma za zadanie, w określonym czasie, pokonać poziomy pełne licznych przeszkód. Jest ich kilkaset, o zróżnicowanym poziomie trudności. Cała szata graficzna wykonana jest w 2D. Cieszy oko i budzi wspomnienia z dzieciństwa.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Chrono&Cash

Chrono&Cash to nieskomplikowana platformówka, w której wcielamy się w rolę Cash’a, utalentowanego złodziejaszka z którym zwiedzimy świat i okradniemy go z cennych łupów. Czeka na nas między innymi złoto Egiptu i kosztowności skrywane w starożytnych świątyniach. Jeśli nie gryzie Was sumienie, zapraszamy do wspólnych kradzieży 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Crazy Kangaroo

Crazy Kangaroo zapiera dech w piersiach od pierwszego uruchomienia, niesamowicie wciąga i olśniewa graficznie. Sama chęć zagrania wywoła uśmiech na Twojej twarzy! Urzeknie każdego przyjaznym i intuicyjnym sterowaniem oraz śliczną, ręcznie rysowaną grafiką. Nie czekaj więc dłużej i wyrusz z Barney’em w przygodę jego życia!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Castle Of Shadows

Castle of Shadows to propozycja dla fanów hitu z konsol sprzed lat, Castlevanii . W grze poruszamy się po mrocznych korytarzach i lochach pełnych krwiopijczych potworów i zbieramy pieniążki. Grafika jest niezwykle szczegółowa i zadbana i czasem tak się zagapimy, że łatwo wówczas dostać po głowie od przeciwnika.

© Designed by spoko.space