Fani gier komputerowych już zdołali się przyzwyczaić do tego, że wiele premier światowych hitów pojawia się ze sporym poślizgiem czasowym, a na niektóre tytuły przychodzi nam czekać latami. Nie inaczej jest z Final Fantasy Tactics od Square Enix, które nie wiadomo, czy w ogóle się ukaże, mimo zapowiedzi. Zamiast w nieskończoność czekać, proponujemy coś podobnego – turowego RPG Lionheart Tactics z wyborną, trójwymiarową grafiką i trybem multiplayer 🙂

Lionheart-Tactics-Android

Rozgrywka toczy się w realiach fantasy w czasach pseudo-średniowiecza, a my, wraz z grupką bohaterów, będziemy przemierzali wielkie obszary ziemi od Śródziemia po krainę Ostroszczytów. W dość oklepanym pod względem fabuły trybie single player czekają na nas oczywiście hordy przeciwników, na których będziemy testowali nasze coraz to lepsze bronie, oraz “ulepszone” zdolności. Na plus jednak trzeba zaliczyć tryb multiplayer, w którym osiąganie sukcesów będzie jednak się wiązało z użyciem realnej gotówki w ramach mikropłatności.
Zabawa w Lionheart Tactics  jest naprawdę spoko, wygląda świetnie i do tego jest bardzo grywalna – dla fanów RPG zdecydowanie warta uwagi. Polecam!

 

Wymaga Androida: 2.3+

Kategoria: RPG

Rozmiar: 79MB