Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najlepsze zręcznościowe gry na Androida
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Baseball Riot – pełna nienawiści baseball’owa zręcznościówka

Zaprowadź sportowe porządki za pomocą kija i piłki!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Bloo Kid 2 – dawno nie bawiłem się tak dobrze jak przy tej platformówce!

Coś dla fanów 8-bitowych gier. Mario na sterydach. Klasyczna gra w stylu retro, niczym połączenie Super Mario i Sonic The Hedgehog.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Blockinger

Niezwykły klon klasycznego Tetrisa, prosty, open-source’owy projekt z minimalistyczną grafiką i świetnym sterowaniem. Gra darmowa, bez reklam i innych udziwnień.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
OmniDig – uboższa, darmowa alternatywa dla Terrarii i Blockheads

W skrócie, jest to taki płaski Minecraft, w którym wydobywamy surowce, budujemy narzędzia i budowle, oraz walczymy z przeciwnikami. Grafika jest tu typowo art-pixelowa. W grze wcielamy się w rolę wstępnie uzbrojonego bohatera, który eksplorując mapę będzie walczył o przetrwanie, wydobywając i rąbiąc surowce.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Geometry Blaster: 2D Shooter – gratka dla fanów Space Invaders

Raczej o grach podobnych do Space Invaders za często nie piszemy, więc dziś jest ten wyjątkowy dzień, w którym chciałbym polecić Wam Geometry Blaster: 2D Shooter – strzelankę z Niemiec, w której naszym zadaniem jest wytrzymać falę nadlatujących zewsząd statków kosmicznych o różnych właściwościach. Za pomocą jednego dżojstika latamy po określonym obszarze, zaś drugim dżojstikiem strzelamy w dowolnym kierunku. […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Sheep Happens – szalony pościg w klimatach greckiej mitologii

W Sheep Happens głównym bohaterem jest Perseusz biorący udział w zawodach na bieżni, którego celem jest dogonienie uciekającego Hermesa. Naszym zadaniem jest zatem pokonywanie przeszkód stojących na naszej drodze oraz jak najdłuższy bieg, którego zwieńczeniem jest walka z bogiem.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Heroes of Loot – holenderski RPG w stylu rogue od twórców Meganoida

RZręcznościowa gra RPG wykonana w stylistyce retro. autorstwa OrangePixel. Produkcja łączy rozpikselowaną retro grafikę z prostymi, ale bardzo wciągającymi mechanizmami rozgrywki. Zabawa sprowadza się do eksplorowania podziemi oraz wykańczania zamieszkujących je potworów. Głównym źródłem inspiracji był dla autorów automatowy klasyk Gauntlet.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (6)
Terraria – hit ze Steama nareszcie dostępny na Androida i to za darmo!

Do dyspozycji wielki otwarty świat, mnóstwo zasobów. Możesz tworzyć nowe typy narzędzi, rozwijać swoją postać, budować swój dom i walczyć z bossami. Twój główny cel: przetrwać. Gracz otrzymuje kilka prostych narzędzi, dzięki którym może tworzyć lokacje ograniczone jedynie własną pomysłowością. Gra Terraria często nazywana jest Minecraftem 2D.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Rope Escape Atlantis – Benji Bananas w realiach Starożytnej Grecji

Rozgrywka wygląda bardzo podobnie jak w popularnym Benji Bananas i naturalnie tak jak w poprzedniej części gry – Rope Escape. Mamy określoną liczbę lin i musimy się utrzymać w powietrzu, zaczepiając się o antyczne kolumny tudzież latające nad miastem balony. Zabawa jest bardzo wciągająca i przyjemna dla oka.

© Designed by spoko.space