OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Battlestone – piękny, trójwymiarowy RPG od Zyngi

Battlestone przenosi nas do świata fantasy gdzie trzeba się będzie rozprawić z Władcą Próżni. Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi, zabawa będzie na serio, a my korzystając z różnych kombinacji ciosów, których sukcesywnie będziemy się uczyli, będziemy niszczyli kolejnych wrogów, zarówno tych “sztucznych”, jak i realnych graczy z całego świata, co podniesie pozycję w rankingu i oczywiście przyniesie dodatkowe profity finansowe.

MalwinaAutor: Malwina
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Gurk III Beta

Gurk III Beta – RPG wyglądający jak rodem z lat 80-tych, z grywalnością nie mniejszą niż w wielu współczesnych produkcjach. Akcja w grze rozgrywa się w fikcyjnym państewku pełnym krwiopijczych wężów, szalonych magó i innych dzikusów.

MalwinaAutor: Malwina
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
RPG End of Aspiration

Gra RPG w której sterujemy drużyną składającą się z różnorodnych bohaterów o niesamowitych umiejętnościach. Naszym zadaniem jest walka z przeciwnikami, wykonywanie powierzonych nam misji oraz zdobywanie nowego ekwipunku, który poprawi zdolności bojowe naszych bohaterów i bardzo mocno uprzyjemni nam całą rozgrywkę. Fabuła jest bardzo wciągająca, a oprawa graficzna trójwymiarowa i stojąca na dość wysokim poziomie.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
DeProfundis – gratka dla fanów Diablo i Sacred

Gra DeProfundis jeden z tych klasycznych RPG w stylistyce Diablo, Sacred, Dungeon Hunter czy Neverwinter Nights. Jest to RPG w 3D, utrzymany w klimatach fantasy, w którym wcielamy się w dowódcę straży królewskiej. Zadaniem bohatera jest odnalezienie zaginionego w tajemniczych okolicznościach władcy oraz uwolnienie narodu od ucieśniającej mocy powołującej do życia przerażające istoty, które zabijają zwykłych ludzi.

MalwinaAutor: Malwina
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (4)
Puzzle Craft (PL) – gra której prawdopodobnie od zawsze szukaliście

Znakomite połączenie gier typu puzzle oraz budowania miasta. Zostań przywódcą nowo powstałej osady i pomóż mieszkańcom zamienić osadę w tętniące życiem miasto! Będziesz musiał między innymi pracować na farmie, kopać, oraz zbierać podatki.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Sum and Blossom – nakarm kwiatki… matematyką!

W grze musimy dodawać bąbelki uzyskując odpowiednią liczbę. Najważniejsze, że sam proces otrzymywania wartości jest na tyle przyjemy, że można grać godzinami.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Taptitude – hit z Windows Phone, czyli minigierki w sam raz na posiedzenie w kibelku

Taptitude to zestaw 75 mini gier, zapewniających sporo świetnej zabawy w kilku wolnych minutach! Znajdziecie tutaj gry, w których będą zagadki, łączenie rur, mahjong oraz inne wciągające, a co najważniejsze niedługie gry. Różnorodność wszystkich gier, które mamy tutaj dostępne, jest naprawdę ogromna. Poczynając od tych prostych, jak namalowanie jak najrówniejszego trójkąta równobocznego, po te, gdzie trzeba trochę bardziej pomyśleć.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Walking Dead: Dead Yourself – przerób się na zombie!

Aplikacja zmieni naszą twarz w zombie w dosłownie kilka chwil. Wystarczy załadować odpowiednie ujęcie do programu lub zrobić zdjęcie z wykorzystaniem kamery w telefonie, chwilkę poczekać, a efekty będą widoczne gołym okiem.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
MediaMonkey Beta – odtwarzacz prawie doskonały

MediaMonkey to aplikacja, która łączy w sobie odtwarzacz plików dźwiękowych i wideo. Posiada prosty i intuicyjny interfejs. Jeżeli szukacie aplikacji, która pozwoli Wam odtwarzać pliki muzyczne i wideo, jest intuicyjna w obsłudze, ciągle się rozwija, a dodatkowo wygląda przejrzyście i jest dostępna za darmo to MediaMonkey jest propozycją, którą zdecydowanie warto zainstalować i przetestować 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Zombie Road Trip – gdy Hill Climb Racing to za mało

Trafiamy w sam środek ogarniętego chaosem świata, gdzie krajobraz jest postapokaliptyczny a zamiast ludzi wszędzie wałęsają się toksyczni nieumarli. Jakoś tak wypadło, że my jako jedni z ostatnich przeżyliśmy i musimy teraz uciekać przed hordą zombie, którym już ślinka cieknie na samą myśl o naszym mózgu!

© Designed by spoko.space