Specjalnie wstałem dziś o 6 rano i pojechałem do pewnego polskiego miasta na dużą konferencję z udziałem przedstawicieli Forda, Volkswagena, Skody, Shella i kilku innych osobistości ze świata, gdzie zostałem zaproszony. Ze znudzeniem słuchałem wykładów Davida Shepherda po angielsku na temat emisji szkodliwych związków wydalanych przez auta do atmosfery i dowiedziałem się też od pana Rainera Kuhla, że sposobów na naprawę auta jest 6000, chociaż facet nie wytłumaczył co miał na myśli. Głęboko wierzyłem, że w Google Play pojawi się gra o samochodach i czymś zabłysnę a tu fail.

Ale wyszedł za to Meganoid 2 – oldschoolowa platformówka od OrangePixel, która jest jeszcze lepsza niż pierwsza część i bez wątpienia podbije Wasze serca dzięki swojej staroświeckiej grafice przywodzącej na myśl czasy gumy Turbo 😀

Pascal Bestebroer i spółka przygotowali 40 etapów dostępnych w pełni za darmo, jednak musimy liczyć się z tym, że wyświetlana jest mała reklama. Jeśli byście się zdecydowali na zakup wersji bez reklam, to jest dostępna za 4,10zł. Tymczasem w naszej grze przeniesiemy się do tajemniczych świątyń, podziemi i katakumb, gdzie poszukiwali będziemy przygód, niczym Indiana Jones. W ciemnych zakamarkach czekają na nas różne niebezpieczeństwa, miedzy innymi pająki i nietoperze.

W efekcie jedne etapy można ukończyć dosłownie w parę  sekund, a inne trzeba powtarzać po kilka razy. W dodatku przyjemność szybko się nie skończy, bo konsekwentnie będą pojawiały się nowe poziomy.
Moje pierwsze odczucia po przejściu kilku etapów były jak najbardziej pozytywne. Czekałem bardzo na tę grę i nie zawiodłem się. Jest nie mniej grywalna niż poprzedniczka i będę miał z niej użytek na niektórych wykładach 😀 Polecam!

 

Wymaga Androida: 1.6+

Kategoria: Platformowe

Rozmiar: 1.2MB