Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
?️ Najlepsze gry RPG na Androida
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Super Bit Adventure

Oldschoolowy RPG, w którym sterujemy naszym bohaterem i przemierzamy lochy i podziemia w poszukiwaniu skarbów, pełne potężnych bossów oraz magicznych przedmiotów, które pozwolą nam się stać potężnymi.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Burried Town – przetrwaj w świecie pełnym zombie!

Buried Town rozpoczynamy jako mężczyzna zagubiony w mieście które dotknęła epidemia Zombie. W naszej prowizorycznej bazie zaczynamy swoją przygodę i od razu w pierwszej misji próbujemy zdobyć materiały do powiększenia schronu, oraz potrzebne surowce do przetrwania. Naszą bazę możemy rozbudować co daje nam nowe możliwości craftingu.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Stories of Bethem – całkowicie darmowy, pikselowy RPG bez reklam i mikropłatności

Nasza przygoda ma miejsce w nieokreślonym czasowo rozdziale historii przypominającym średniowiecze, w którym spotykamy wiedźmy, przeróżne potwory, a naszym celem jest ratowanie świata przed zagładą ze strony złych mocy.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Dawn of Warriors – rozbudowany RPG kompletnie za darmo

W grze mamy całkowitą wolność w poruszaniu się po rozległym świecie. Pomimo wątków głównych i pobocznych, możemy je odłożyć na później i zamiast tego skupić się na poszukiwaniu skarbów, które są ukryte wskrzyniach, co umożliwi nam handlowanie z naprawdę dużą liczbą sprzedawców. Oczywiście możemy też walczyć z przeciwnikami.

Autor: Maciej
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Loot Dungeon Shattered – świetny wariant open source’owego Pixel Dungeon

Jeśli śledziliście losy doskonałego RPG Pixel Dungeon autorstwa Olega Dolya, to być może dotarła do Was wiadomość, ze twórca udostępnił kod swojej gry na GitHubie i każdy może teraz stworzyć własną wersję tej produkcji. Owocem takich działań jest Loot Dungeon Shattered – wysoce dopracowana, przede wszystkim pod kątem graficznym modyfikacja, która może mimo tego samego silnika działania co Pixel Dungeon stanowić jego nieoficjalny sequel, jeśli […]

Autor: Maciej
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Merchant – strategia ekonomiczna w klimacie RPG osadzona w realiach Średniowiecza

Kupiec, choć bogaty nie tylko w złoto, ale i przeróżne dobra, nie brudził sobie rąk ciężką robotą i pozyskiwaniem cennych surowców i przedmiotów. Tak i my będziemy się wyręczali magami, rycerzami i innymi bohaterami, którzy będą wykonywali dla nas określone misje. My natomiast skupimy się na pozyskiwaniu produktów

Autor: Maciej
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Obslashin’ – koci hack’n’slash z nieustanną akcją

Podczas zabawy w Obslashin’ wcielamy się w kota, który przemierza lochy wypełnione przeróżnymi potworami i bossami walcząc z nimi za pomocą… ryby i czarów. Produkcja wzorowana na słynnej grze niezależnej The Binding of Isaac stworzonej przez Edmunda McMillena.

Autor: Maciej
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Arcane Quest 2 RPG – klimatyczny RPG w realiach fantasy za free!

Arcane Quest 2 odwołuje się do tradycji klasycznych, figurkowych RPG. Nie znajdziemy tu dynamicznego systemu walki, widowiskowych czarów, ani niczego do czego przyzwyczaiła nas większość współczesnych tytułów RPG. System turowy wymaga cierpliwości, a o sukcesie w walce decyduje często decyduje rzut kośćmi.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Lionheart Tactics – wyborny, taktyczny RPG w trójwymiarze

Turowy RPG Lionheart Tactics z wyborną, trójwymiarową grafiką i trybem multiplayer. Rozgrywka toczy się w realiach fantasy w czasach pseudo-średniowiecza, a my, wraz z grupką bohaterów, będziemy przemierzali wielkie obszary ziemi od Śródziemia po krainę Ostroszczytów.

© Designed by spoko.space