Co tu dużo pisać mówić – mimo miliardów kobiet na Ziemi, a także miliardów mężczyzn, zawsze znajdą się ogromne rzesze tych, którzy są nadal samotni. Pewnie niejedna osoba czytająca ten wpis też nie ma dziewczyny czy chłopaka. Każdy z nas próbował pewnie w życiu różnych podchodów celem rozkochania w sobie płci przeciwnej, ale jeśli nie przyniosły one póki co rezultatu, możecie spróbować skorzystać z aplikacji Tinder, do której przetestowania zachęcił mnie kolega. Cóż mogę mówić, albo ta aplikacja jest taka skuteczna, albo mam w sobie dużo uroku osobistego… 🙂

tinder apk android

Jak to działa?

Przyjmijmy, że jednak to pierwsze. Jak działa program? Łączymy konto z Facebookiem, ale Tinderwyświetla tylko wybrane przez nas zdjęcia (np. tylko profilowe), imię oraz wiek. Opcjonalnie możemy dopisać też parę słów o sobie. Następnie wybieramy jaka płeć, w jakim przedziale wiekowym i w jakim obszarze (np. max. 50km od naszego miejsca zamieszkania) chcemy szukać sympatii. Telefon wyrzuca nam duże zdjęcia np. kobiet, podając imię, wiek i jak daleko (w kilometrach) od nas się znajdują. Nie możemy z nimi rozmawiać, możemy tylko kliknąć, ze nam się podoba lub nie. Na czym polega cały myk? Otóż kobietom również pojawiają się zdjęcia, z tym, ze facetów i jeśli tylko my klikniemy, że np. Ania się nam podoba i ona też kliknie, że my się jej podobamy… utworzy się para 🙂 Wówczas mamy możliwość nawiązania kontaktu poprzez czat 🙂
Przyznam, że to bardzo fajne narzędzie – do nas nie będą pisały osoby, które nie są dla nas atrakcyjne, my natomiast nie będziemy zajmowali swoimi podrywami czasu np. kobiet, którym się nie podobamy.

Tinder-aplikacja-na-telefon

Dla kogo?

Program jest adresowany do osób dorosłych – minimalny wiek osób, które możemy odnaleźć, to 18 lat. Warto zaznaczyć, że choć domyślnie ustawiony jest tryb poszukiwania osób płci przeciwnej, w opcjach można to zmienić i np. faceci mogą szukać facetów – daje to zatem szansę na szukanie znajomości także osobom homoseksualnym.

Jakie są rezultaty?

Klikałem w celach testowych trochę na lewo i prawo nie patrząc na urodę i mniej więcej po pół godzinie miałem już 8 takich kobiet, które “mi się podobały” i którym ja się podobałem. Z jedną nawiązałem krótki kontakt, ale obrażała Papieża, popierała aborcję, a jej autorytetem był pies Jake z jakiejś kreskówki. Na tym znajomość się zakończyła. Myślę, że gdybym popisał z kolejnymi 7 dziewczętami, albo dalej klikał, że inne mi się podobają, przy odrobinie szczęścia mógłbym zacząć układać cegły pod harem 😉 A tak serio, to myślę, że Tinder jest skuteczny w nawiązywaniu znajomości – nawet jeśli nie takich na serio, to takich, by mieć z kim od czasu do czasu pogadać, gdy poczujemy się samotni.

 

Wymaga Androida: zależy od urządzenia

Rozmiar: zależy od urządzenia