Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najlepsze łamigłówki i układanki na telefony i tablety z Androidem.
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Horde of Heroes – pikselowa układanka w stylu RPG – czego chcieć więcej? :)

Czekają na nas setki misji, w których na zasadach turowych i z wykorzystaniem systemu łączenia kolorowych klocków będziemy toczyli walkę z naćpanymi królikami i innymi wesołymi mieszkańcami lasu. Nie wieje jednak nudą, bowiem wspomnianych klocków jest wiele typów, są i specjalne powodujące wybuchy, super zaklęcia itp.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (4)
Dungeon Crawl: Stone Soup – RPG w stylu rogue dla prawdziwych maniaków

Darmowy RPG na Androida, który zrealizowany jest za pomocą znaków znanych ze zbioru ASCII. Pojęcie grafiki tu nie istnieje, więc to propozycja tylko dla prawdziwych maniaków gatunku! Przyjdzie nam walczyć, sprawdzać zakamarki lochów, zbierać uzbrojenie i używać eliksirów, co wiąże się oczywiście z wbijaniem określonych znaków na klawiaturze. Zabawa to pełen oldschool.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Sum and Blossom – nakarm kwiatki… matematyką!

W grze musimy dodawać bąbelki uzyskując odpowiednią liczbę. Najważniejsze, że sam proces otrzymywania wartości jest na tyle przyjemy, że można grać godzinami.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
The Sandbox – a gdyby tak stworzyć świat po swojemu?

The Sandbox to naprawdę świetna gra, poruszająca wyobraźnię i na dodatek nieliniowa, bo większość rzeczy możemy wykonać na kilka sposobów, więc zabawa się nigdy nie nudzi. Zdobywane punkty many będziemy wykorzystywali na zakup nowych elementów, a następnie łączyli je ze sobą. I tak łącząc glebę z wodą otrzymamy żyzną ziemię, a po ociepleniu klimatu zaczną na tej ziemi rosnąć rośliny.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Proste słowa – nauka pisania poprzez zabawę

Każdy z nas kiedyś był dzieckiem i choć pewnie nie pamiętacie czasów gdy stawialiście pierwsze kroki albo wypowiedzieliście magiczne “mama”, być może nie uszły Wam z pamięci lekcje pisania serwowane przez rodziców i dziadków. Jednym wychodziło to lepiej, zanim nawet trafili do zerówki, inni nie potrafili jeszcze pisać długo po rozpoczęciu szkoły. Jeśli chcecie swoje […]

© Designed by spoko.space