Choć weekend (przynajmniej dla tych, którzy pracują), to jeden z nielicznych okresów, gdy można poleżeć od rana do wieczora do góry brzuchem, to dziś znalazłem coś, co wyrwie Was z tego słodkiego lenistwa! Obslashin’ to wypełniony po brzegi akcją hack’n’slash łączący elementy RPG i bijatyki, w którym wcielimy się w słodkiego kotka, który pokaże swoim wrogom pazurki 🙂

Rozgrywka toczy się w niezliczonych lokacjach, wszystkich pod postacią upiornych komnat pełnych najróżniejszej maści potworów – z każdym etapem coraz liczniej występujących i coraz silniejszych. Schemat walki wygląda mniej więcej tak, że wchodziły i robimy rozpi*dziel na potęgę, rzucając bombami, używając tęczowych eliksirów i innych wątpliwych produktów wyrzucanych przez zabijane postaci. Zbieramy przy tym kasę, którą możemy wydać następnie na kryształy o określonej wartości, ułatwiające rozgrywkę, tudzież przedmioty, takie jak klucz do pokoju bossa.
Obslashin’ to fajna propozycja jeśli mamy wolną dłuższą chwilę. Twórcy (chyba) zapomnieli dodać możliwość tworzenia zapisów i pauzy na zastosowanie ulepszeń itp., przez co rozgrywka polega na ciągłym walczeniu do upadłego.

Wymaga Androida2.3 lub wyżej
Rozmiar: 42 MB