Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Spis najlepszych bijatyk na tablety i smartfony z Androidem.
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Obslashin’ – koci hack’n’slash z nieustanną akcją

Podczas zabawy w Obslashin’ wcielamy się w kota, który przemierza lochy wypełnione przeróżnymi potworami i bossami walcząc z nimi za pomocą… ryby i czarów. Produkcja wzorowana na słynnej grze niezależnej The Binding of Isaac stworzonej przez Edmunda McMillena.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Quadropus Rampage – klimatyczna gra trochę w stylu “The Binding of Isaac”

Jako tytułowy głowonóg, twoim zadaniem jest dostać się na same dno oceanu i zniszczyć Pete’a, boga morza, który za pomocą swojej armii, próbuję wytępić wszystkie stworzenia w oceanie i samemu zasiąść na tronie. Sterowanie jest dość proste do opanowania, kilka podstawowych ciosów, trochę magii i dla koneserów możliwość zbierania artefaktów i ulepszania swojej postaci.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Taptitude – hit z Windows Phone, czyli minigierki w sam raz na posiedzenie w kibelku

Taptitude to zestaw 75 mini gier, zapewniających sporo świetnej zabawy w kilku wolnych minutach! Znajdziecie tutaj gry, w których będą zagadki, łączenie rur, mahjong oraz inne wciągające, a co najważniejsze niedługie gry. Różnorodność wszystkich gier, które mamy tutaj dostępne, jest naprawdę ogromna. Poczynając od tych prostych, jak namalowanie jak najrówniejszego trójkąta równobocznego, po te, gdzie trzeba trochę bardziej pomyśleć.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Monster Warlord

Monster Warlord to z jednej strony gra przygodowo-strategiczna, z drugiej – bijatyka. Wszystko toczy się w świecie online, gdzie przejmujemy władzę nad stworzoną przez nas postacią, wykonujemy polecone zadania, zdobywamy umiejętności i nowe stworki, coś jak Pokemony

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Static Quest: The Delivery

W grze Static Quest: The Delivery wcielimy się w postać doręczyciela, któremu ostatniego dnia pracy trafiła się bardzo ważna przesyłka, którą w wyniku wypadku samochodowego trzeba będzie zanieść na piechotę. W lesie, na drodze do docelowego zamku czai się jednak cała masa kreatur pożądających zawartości tajemniczej paczki…

© Designed by spoko.space