Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Informator maturzysty 2013/2014 na Androida

Mobilny Informator dla Maturzystów 2013 to pierwszy na polskim rynku tego typu produkt, który zawiera w sobie pełny pakiet informacji umożliwiających Maturzystom dokonanie właściwego wyboru uczelni i studiów.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Fizyka na 5! – przydatny zbiór wzorów i zadań z fizyki w podręcznej wersji

Być może pamiętacie jak w pierwszym kwartale tego roku w naszych wpisach przewijał się temat matur i nawet opublikowaliśmy tablice z najważniejszymi wzorami matematycznymi, chemicznymi i fizycznymi. Przyszedł maj, uczniowie zasiedli do egzaminów dojrzałości i odtrąbili co trzeba, ale za rok kolejni maturzyści będą mieli ten sam orzech do zgryzienia. Osoby mające problem z nauczeniem […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Dziś Matura – Mobilna

Apka umożliwia przygotowania do egzaminu maturalnego z matematyki. Każdego dnia użytkownik ma za zadanie rozwiązać jedno zadanie. W każdej chwili ma on możliwość sprawdzenia swojej skuteczności czyli ilości poprawnie udzielonych odpowiedzi.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Tablice Maturalne – matematyka, fizyka, chemia

Tablice Maturalne: Matematyka, Tablice Maturalne: Fizyka i Tablice Maturalne: Chemia – z pewnością ułatwią Wam dostęp do wszelkich niezbędnych wzorów i wskazówek dostępnych w papierowej wersji.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Mathway – koniec problemów z matmą

Znacie ten ból- dostajecie ciężkie do rozwiązania zadanie domowe z matematyki, możecie je policzyć programem komputerowym, ale dostajecie tylko wynik, którego nie możecie przepisać do zeszytu, bo brak jest wcześniejszych obliczeń? Teraz, dzięki Mathway możecie mieć wszystkie rozwiązania krok po kroku, gotowe do przepisania do kajecika! Jeśli myślicie, że aplikacja poradzi sobie tylko z prostymi równaniami, to […]

© Designed by spoko.space