Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najlepsze gry akcji na telefony i tablety z Androidem
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Dawn of Warriors – rozbudowany RPG kompletnie za darmo

W grze mamy całkowitą wolność w poruszaniu się po rozległym świecie. Pomimo wątków głównych i pobocznych, możemy je odłożyć na później i zamiast tego skupić się na poszukiwaniu skarbów, które są ukryte wskrzyniach, co umożliwi nam handlowanie z naprawdę dużą liczbą sprzedawców. Oczywiście możemy też walczyć z przeciwnikami.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Trial By Survival – postapokaliptyczny RPG z zombie

Świetna postapokaliptyczna produkcja z gęstym survivalowym klimatem. Przeszukujmy napotkane budynki i walczymy z żywymi trupami w drodze do znalezienia wyjścia prowadzącego do kolejnej lokacji. Mamy całkowitą dowolność w wyborze kolejnych etapów, którego to dokonujemy na klimatycznej mapie przedstawiającej okoliczny teren.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Nightfall Lands – prosty RPG bez ambitnej fabuły

W grze znajdziemy liczne misje do wykonania, przedmioty do odnalezienia i lokacje do odwiedzenia. Musimy się wydostać z wioski, która została napadnięta i podpalona. Napotkane postacie dają nam różne zadania do wykonania, między innymi walczymy z potworkami rzucając na nie zaklęcia lub używając broni, którą możemy również handlować.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Quadropus Rampage – klimatyczna gra trochę w stylu “The Binding of Isaac”

Jako tytułowy głowonóg, twoim zadaniem jest dostać się na same dno oceanu i zniszczyć Pete’a, boga morza, który za pomocą swojej armii, próbuję wytępić wszystkie stworzenia w oceanie i samemu zasiąść na tronie. Sterowanie jest dość proste do opanowania, kilka podstawowych ciosów, trochę magii i dla koneserów możliwość zbierania artefaktów i ulepszania swojej postaci.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Growtopia – wciągająca mieszanka Minecrafta z Super Mario

Na pierwszy rzut oka, jest to taki dwuwymiarowy Minecraft z widokiem jak w Super Mario. Nic w tym dziwnego, świat i sposób poruszania się są takie same jak w popularnej produkcji o wąsatym hydrauliku. Zabawę najlepiej zacząć od zwiedzania mapki i wydobywania surowców, co przypomina trochę Gem Minera.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Dojo Madness

Dawaj na ring, zaraz cię zniszczę.. Kto ma ochotę sobie poklikać yyy..  powalczyć? W  grze sterujemy szopem praczem (który posługuje się KUNG FU  ). Naszym zadaniem jest odeprzeć wrogów, a z rundy na rundę jest coraz ciężej i wymaga dużego refleksu. Wczoraj gra Dojo Madness ujrzała światło dziennie i jak na ten moment nie jest na tyle […]

© Designed by spoko.space