? Aplikacje na Androida do robienia i zdjęć i ich edycji. Poznaj najciekawsze aplikacje do retuszu i przerabiania zdjęć. Darmowe i płatne apki do obróbki graficznej.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
#SquareDroid

Aplikacja dodająca ładne tło do naszych zdjęć, dzięki czemu mogą one być idealnie kwadratowymi kafelkami, w sam raz na Instagrama 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Retrica – najlepsza aplikacja do słit foci, dziubków itd. już jest na Androida!

Retrica to rozbudowana aplikacja do robienia i edycji zdjęć. Retrica w założeniu przypomina dużo bardziej znaną aplikację – Instagram.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Rando – wysyłaj i odbieraj losowe zdjęcia ze świata

Rando to serwis umożliwiający udostępnianie zdjęć, jakiego jeszcze nie było. Jest to eksperymentalna platforma do wymiany zdjęciami.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Blipfoto – każdy dzień Twojego życia na zdjęciu

To, co nas otacza, możemy wygodnie zachować dzięki usłudze Blipfoto, która oferuje teraz także aplikację na Androida. Rzecz sprowadza się do robienia 1 zdjęcia dziennie i wysyłania go do serwisu.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
XnSketch – Twoja facjata, niczym ze szkicu ulicznego artysty

XnSketch to ciekawe narzędzie graficzne, pozwalające szybko i wygodnie przekształcać zdjęcia cyfrowe w szkice, obrazy malarskie lub kreskówki.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Walking Dead: Dead Yourself – przerób się na zombie!

Aplikacja zmieni naszą twarz w zombie w dosłownie kilka chwil. Wystarczy załadować odpowiednie ujęcie do programu lub zrobić zdjęcie z wykorzystaniem kamery w telefonie, chwilkę poczekać, a efekty będą widoczne gołym okiem.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Album+ – prosta i użyteczna galeria do sortowania zdjęć

Album+ na Androida to prosta aplikacja, która bez udziwnień i bajerów umożliwi nam katalogowanie fotografii, czyli po prostu stworzenie albumów.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (12)
Pixlr Express – zdecydowanie najlepszy, darmowy program do przerabiania zdjęć na Androida!

Darmowy edytor zdjęć na platformę Android, który pozwoli Ci szybko poprawić dowolną fotografię oraz dodać do niej specjalne efekty.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
PicMix – alternatywa dla wiejącego nudą Instagrama

PicMix skupia się na oprawianiu robionych przez nas fotografii w gustowne ramki, w których budować możemy sympatycznie wyglądające kolaże. Co ciekawe, skorzystać możemy zarówno z gotowych rozwiązań, jak również stworzyć własne ramki w specjalnym edytorze.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
‘Fantasy’ for Camera360

Camera 360 to jedna z popularniejszych aplikacji dla amatorów smartfonowej fotografii.

© Designed by spoko.space