Pamiętacie, jak w czasach szkoły podstawowej na lekcjach przewijał się problem siedzenia przed telewizorem? Tyle było gadania, że dzieci psują wzrok, są leniwe i nie mają ruchu, tylko siedzą i patrzą w ekran. Trochę się zmieniło i młodzież wegetuje teraz więcej przed komputerami, ale w telewizji wciąż możemy znaleźć całą masę bardzo ciekawych programów, filmów czy seriali. Choć sama nie mam zbyt czasu na takie rozrywki, spodobała mi się seria Walking Dead emitowana na kanale Fox. I tak się miło złożyło, że producenci serialu zlecili stworzenie oficjalnej aplikacji promocyjnej, nazwanej Walking Dead: Dead Yourself, dzięki której sami będziemy mogli się przerobić na zimnego 😀 Efekty są świetne!

Przerób się na zombie z The Walking Dead

Program bardzo profesjonalnie nakłada efekty krwi, gnicia skóry itd. Sami możemy wybrać charakteryzację oczu i ust, dodać jakiś przedmiot (np. wbitą w głowę strzałę czy łańcuch z obrożą na szyi) i do tego jeszcze nałożyć filtr który doda odpowiedniego klimatu.

Można osiągnąć całkiem fajne efekty po zaledwie paru kliknięciach. Obsługa apki jest prosta, a końcowe efekty świetne  🙂 Polecam!

 

Wymaga Androida: 4.0.3+

Kategoria: Fotograficzne

Rozmiar: 15MB