Jeśli plan lekcji to tylko ten!

Szukałam dziś w AM dobrego planu zajęć – nie wiedziałam, że to taka ciężka sprawa  Jeśli plan lekcji to tylko ten! Po długich poszukiwaniach znalazłam idealny plan lekcji w dodatku od naszego rodaka! Jeśli potrzebujecie również takiej appki to zachęcam do pobrania! //market.android.com/details?id=com.gk.Timetable

 

Opis producenta:

Wiele planów lekcji w jednym miejscu.
Możesz mieć plan swojej dziewczyny/chłopaka czy swoich dzieci, sprawdzać kiedy kończą bądź mają okienko.

Aplikacja zawiera reklamy. Będę wdzięczny za kliknie w nie. Reklamy pomogą mi w dalszym rozwoju projektu.

Aplikacja nie ma żadnych wirusów, tylko reklamy przez które niektóre pogramy antywirusowe moga ostrzegać o wirusie ale aplikacja nie posiada wirusow co gwarantuje.
W ten sposób wspierasz autora i pomagasz w rozwoju projektu. Dziękuję.

Plan Lekcji to program zarówno dla ucznia, studenta jak i rodzica. Posiada ładne widgety w jasnych i ciemnych kolorach bądź przeźroczyste (4×1 wyświetlający następne zajęcia, 4×4, 4×3 i 4×2 wyświetlający cały plan na dzisiejszy lub następny dzień).

Jeśli używasz wyciszania dzwonków oraz automatycznej zmiany tygodnia dodaj Plan Lekcji do wyjątków w programach typu task-killer. Są to opcje testowe, więc mogą działać niepoprawnie. Pracuję nad poprawą działania tych funkcji.

Program posiada:
– wiele planów lekcji
– galerię dla poszczególnych lekcji
– dodawanie zajęć z podziałem na tygodnie (A,B czyli np parzysty, nieparzysty)
– zajęcia z podziałem na typy (wykład, projekt, brak, itd)
– przypisanie wydarzenia z datą do konkretnych zajęć
– dodawanie ocen, wyświetlanie średniej z ocen semestralnych
– przypisanie kolorów do typów zajęć.
– import/export plików .CSV
– automatyczne wyciszanie dzwonków na czas trwania zajęć
– wyświetlanie pozostałego czasu do końca obecnych zajęć
– wyświetlanie czasu do rozpoczęcia pierwszych zajęć
– notatki do zajęć
– widok planu na cały tydzień

Kliknij “lubię to” na Facebook’u – dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami. Możesz również zgłaszać tam propozycje zmian bądź problemy. //www.facebook.com/pages/Timetable-Plan-Lekcji/268653833171299

Program pozwala na import i export z plików .csv. Plik taki można przygotować w excelu bądź w edytorze tekstowym, poszczególne pola oddzielając średnikami. Więcej informacji jak budować taki plik w opcjach Import/Export w programie.

GENERATOR plików csv na PC (po wygenerowaniu pliku otwórz go np. Notepad++ i zapisz z kodowaniem UTF-8 bez BOM by mieć polskie znaki. Aplikacja obsługuje polskie znaki, generator nie):

– //tnij.org/timetable_creator_by_simonnam by simonnam

– //dl.dropbox.com/u/6472521/Creator%20Rozkładu%20Zajęć%20(beta).exe by underface

Program ciągle się rozwija, jestem otwarty na propozycje ulepszeń 🙂

Jeśli nie widzisz widgetów, sprawdź czy aplikacja nie zainstalowała się na karcie pamięci. Do poprawnego wyświetlania widgetów aplikacja powinna być zainstalowana w pamięci telefonu.

Jeśli masz problem z aplikacją bądź jej jakąś funkcją proszę wstrzymaj się z negatywnym komentarzem i najpierw napisz do mnie maila. Może będę mógł to poprawić.