Też tak czasem macie, że ładujecie, ładujecie pieniądze do portfela a potem okazuje się, że jest on pusty? 😀 Niestety nie każdy potrafi dobrze zarządzać swoimi oszczędnościami i zdarza się, że po prostu resztę drobnych wydamy na głupoty i chodzimy później z pustymi kieszeniami. Z pomocą nadchodzi jednak aplikacja Cash Droid która umożliwia prowadzenie elektronicznego portfela a ponadto dostarcza analiz przychodów i rozchodów i inne przydatne dane statystyczne. Jeśli więc macie wrażenie, że część Waszego kieszonkowego przepada w niewyjaśnionych okolicznościach, koniecznie pobierzcie ten przydatny program 🙂

Niewątpliwie sporą zaletą programu są transakcje cykliczne, dzięki którym uzyskamy prognozy budżetu i zaplanujemy wydatki. Transakcje szacowane pojawią się ponadto w rozległych raportach generowanych przez aplikację, a te są naprawdę przejrzyste, wygodne w przeglądaniu i wyczerpujące. Dzięki odpowiedniej formie możemy analizować zgromadzone dane podzielone na kategorie, projekty, płatników, waluty i według innych kryteriów. Jeśli to będzie dla Was za mało, to niespodzianka- każdy element analizy możemy rozbić na czynniki pierwsze i dogłębniej przeglądać, szukać różnych powiązań itd.
Jeśli korzystacie z walutowych kont bankowych prowadzonych np. w dolarach,  to spokojna głowa – Cash Droid umożliwia obsługę wielu walut i podaje wszelkie kwoty przeliczone według aktualnego kursu.
Dla tych, którzy obawiają się o utratę danych także mam dobrą wiadomość – apka sama tworzy kopię danych tak często jak sobie zażyczymy. Dzięki temu, w razie jakiejś awarii, restartu telefonu czy innego losowego przypadku mamy pewność, że dane o naszych wydatkach nie przepadły.
Program dodatkowo posiada szereg przydatnych funkcji jak zablokowanie dostępu do portfela kodem (wzorem), czy import/eksport danych.
Dla młodych osób taka aplikacja jest jak znalazł, bo zazwyczaj to właśnie kwiat naszej młodzieży ma kłopoty w organizowaniu pieniędzy. Polecam!