Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Wondershare PowerCam

Rozbudowana aplikacja dla miłośników robienia zdjęć oraz ich edycji. Posiada sporą ilość narzędzi i filtrów, które znacznie poszerzają możliwości programu. Dodatkowo, możemy korzystać z nich w czasie rzeczywistym.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Camera – Beautie Cam

Aplikacja na Androida od południowokoreańskiego producenta Mezzomedia Inc., w której znajdziecie liczne filtry i ramki do nałożenia na zdjęcia.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Face Off

Aplikacja umożliwia połączenie naszej twarzy z gotowymi szablonami i stworzenie ciekawych kompozycji, dzięki którym będziemy mogli wkręcić znajomych lub po prostu utworzyć fajny obraz.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
LINE camera – dla dziewczyn!

Kolejna aplikacja od Japończyków, za pomocą której możemy w prosty i szybki sposób dodawać obrazki i naklejki do fotek, a także modyfikować zdjęcia poprawiając ich kolory, kontrast i inne ciekawe efekty.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
UCam

Popularna i wszechstronna aplikacja fotograficzna. Twoje zdjęcia nie zadowalają jakością lub mają niedoskonałości? Ta aplikacja jest specjalnie dla Ciebie!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (10)
Instagram

Instagram to mobilna aplikacja fotograficzna połączona ze serwisem społecznościowym o tej samej nazwie. Aplikacja umożlwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych.

© Designed by spoko.space