Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Wondershare PowerCam

Rozbudowana aplikacja dla miłośników robienia zdjęć oraz ich edycji. Posiada sporą ilość narzędzi i filtrów, które znacznie poszerzają możliwości programu. Dodatkowo, możemy korzystać z nich w czasie rzeczywistym.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Camera – Beautie Cam

Aplikacja na Androida od południowokoreańskiego producenta Mezzomedia Inc., w której znajdziecie liczne filtry i ramki do nałożenia na zdjęcia.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Face Off

Aplikacja umożliwia połączenie naszej twarzy z gotowymi szablonami i stworzenie ciekawych kompozycji, dzięki którym będziemy mogli wkręcić znajomych lub po prostu utworzyć fajny obraz.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
UCam

Popularna i wszechstronna aplikacja fotograficzna. Twoje zdjęcia nie zadowalają jakością lub mają niedoskonałości? Ta aplikacja jest specjalnie dla Ciebie!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (5)
One Man With A Camera

Emulator starych aparatów z wieloma efektami pozwalającymi na postarzanie zdjęć. Jedna z ciekawszych aplikacji pozwalających na wykonywanie zdjęć retro na Androidzie. Przede wszystkim dzięki prostocie i wygodzie.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
AgingBooth i FatBooth – aplikacje do postarzania i pogrubiania

Darmowe aplikacje do postarzania i pogrubiania fotografii – w sam raz na imprezy i różne inne spotkania z przyjaciółmi, gdzie możemy wspólnie się powygłupiać. Dzięki prezentowanym apkom dodamy sobie lat i puszystkości 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
MAGIX Camera MX

Uniwersalna aplikacja do robienia zdjęć, nagrywania filmów (z dźwiękiem i poklatkowych). Ponadto umożliwia edycję obrazów, nakładanie filtrów, ramek i efektów, a nawet przycinanie wideo!

© Designed by spoko.space