Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
InstaFollow for Instagram

Rozbudowana aplikacja do zarządzania kontami na Instagramie, pokazuje aktualne statystyki, ilość polubień, unfollowersów itp.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
#SquareDroid

Aplikacja dodająca ładne tło do naszych zdjęć, dzięki czemu mogą one być idealnie kwadratowymi kafelkami, w sam raz na Instagrama 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Retrica – najlepsza aplikacja do słit foci, dziubków itd. już jest na Androida!

Retrica to rozbudowana aplikacja do robienia i edycji zdjęć. Retrica w założeniu przypomina dużo bardziej znaną aplikację – Instagram.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
PicMix – alternatywa dla wiejącego nudą Instagrama

PicMix skupia się na oprawianiu robionych przez nas fotografii w gustowne ramki, w których budować możemy sympatycznie wyglądające kolaże. Co ciekawe, skorzystać możemy zarówno z gotowych rozwiązań, jak również stworzyć własne ramki w specjalnym edytorze.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Photup – wygodniejsze wgrywanie fotek na FB

PhotUp, jest prostą aplikacją umożliwiającą przeglądanie zdjęć w telefonie lub udostępnianie ich na Facebooku. Każde zdjęcie może zostać potraktowane instagramowym filtrem. Zdjęcia można obracać, przycinać, sprawdzać ich rozmiary, oznaczać na nich znajomych, oprócz tego dostępne są takie opcje, jak oznaczanie lokalizacji, udostępnianie zdjęć na kartach grup lub prowadzonych stron.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (10)
Instagram

Instagram to mobilna aplikacja fotograficzna połączona ze serwisem społecznościowym o tej samej nazwie. Aplikacja umożlwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych.

© Designed by spoko.space