Każdy kto posiada smartfon wie, że jego funkcjonalność nie kończy się na dzwonieniu oraz wysyłaniu smsów. Liczba różnych aplikacji, które mają ułatwiać nasze życie oraz przyspieszać wymianę informacji jest niezliczona. Wiele firm skupia się na stworzeniu własnej wersji aplikacji, którą mogliby dedykować produktowi czy usłudze, którą oferują. Świat aplikacji zawładnął naszymi komórkami. Tym trudniej zorientować się co jest czym i jaki plik warto zainstalować. Oto drobna, sugestywna podpowiedź – pięć aplikacji wartych uwagi.

 

AirBnb

AirBnb-Android-APK

Jest to aplikacja, która umożliwia rezerwację noclegów na całym świecie. Opiera się na działalności prywatnej. Jej zaletą jest międzynarodowość, dzięki czemu z tego samego pliku możemy korzystać, gdy wybieramy się w podróż po polskiej stolicy lub zapragnęliśmy zwiedzić piękne paryskie bulwary. AirBnb jest prostym w obsłudze oprogramowanie, które ułatwia kontakt z wynajmującym, a jednocześnie zabezpiecza interesy każdej ze stron. Dodatkowym atutem są bonusy, które zbieramy propagując AirBnb wśród naszych znajomych, którzy skorzystają z niej przy następnej podróży.

Link do Google Play

 

Stocard

Stocard

Jedna z tych aplikacji, które przydatne są na co dzień. Jest to specjalna przestrzeń,
w której każdy użytkownik może przechowywać swoje karty okolicznościowe, podarunkowe czy lojalnościowe. Prosty sposób na to, aby mieć wszystkie sklepy pod kontrolą w jednym miejscu. To jedna z opcji, która umożliwia odciążenie portfela i trzymanie wszystkich naszych benefitów w jednym miejscu.

Link do Google Play

 

YAZIO

YAZIO

W dzisiejszym świecie odpowiedni tryb żywieniowy to podstawa. A jak jeść bez liczenia kalorii? YAZIO rozwiązuje ten problem i w szybki i prosty sposób liczy je za nas. Jednak nie tylko. Zliczy dla nas także odpowiednią wartość dzienną oraz zaprezentuje ciekawe przepisy o odpowiedniej zawartości. YAZIO to rodzaj personalnego dietetyka, który sugestywnie przypomina o konieczności pilnowania wagi.

Link do Google Play

 

Clue

Clue-calendar-apk-1

 

To wyjątkowo pięknie wykonana aplikacja służąca kontrolowaniu damskiej cyklu menstruacyjnego. Dzięki temu możemy wiedzieć dokładnie, kiedy następuje owulacja oraz kiedy mija okres płodności. Clue zawiera szereg dodatkowych funkcji oraz nietypowy design, który od razu przypada do gustu.

Link do Google Play

 

Haven: Keep Watch

Haven-Keep-Watch

Aplikacja dla miłośników zabezpieczeń. Powstała dzięki staraniom społeczności, której ambicją jest dawanie bezpieczeństwa. Haven to aplikacja, która działa jak alarm. Wykorzystuje do tego wszystkie możliwe narzędzia, w jakie wyposażono smartfon, aby zaalarmować użytkownika, kiedy monitorowanie przyniesie jakiś skutek. Oprogramowanie stale w fazie rozwoju, dlatego wciąż staje się coraz dokładniejsze.

Link do Google Play

 

Lista kilku aplikacji, które mogą nam się przydać jest subiektywnym spisem kilku interesujących aplikacji, które ostatnimi czasy pojawiły się w sklepie Google Play, oferującego pliki dla smartfonów działających na systemach Android.