Życzymy Wam wszystkiego najlepszego  w nadchodzącym, 2018 roku! Ten rok był pełen niezwykłych wydarzeń w branży technologicznej. W Google Play pojawiło się tak wiele ciekawych gier i aplikacji, że nie sposób je wszystkie przetestować. Tak łatwo się nie poddamy i czekamy na więcej!

To był udany rok, w naszym serwisie rozpoczęliśmy dość dużą migrację, jesteśmy również w trakcie wdrażania nowej odsłony graficznej. Życzymy Wam, żeby rok 2018 zaskakiwał wyłącznie pozytywnie i przyniósł przede wszystkim mnóstwo fantastycznych nowości. W nadchodzącym nowym roku pojawi sie sporo nowości technologicznych, ukaże się nowy iPhone 9 i SE2, Samsung Galaxy S9, Note 9 oraz całe mnóstwo kolejnych odsłon bezramkowych flagowców 🙂

To będzie wspaniały rok, dlatego życzymy Wam przede wszystkim osiągnięcia wyznaczonych celów, dużo zdrowia, rozwoju własnych pasji, udanych postanowień noworocznych, dziesiątek zaskakujących projektów i wiele, wiele radości.

Dla serwisu droida to także będzie bardzo ważny rok. Wielu rzeczy nie udało nam się zrealizować tak, jakbyśmy tego chcieli, nad wieloma będziemy stale pracować, a jeszcze kilka musimy całkiem zmodyfikować. Chcemy jednak dalej się rozwijać, wprowadzać nowe rozwiązania, dostarczyć wiele testów i ciekawych treści, a także pozytywnie Was zaskakiwać!