Mimo sporadycznych głosów krytyki, zakupy grupowe cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem i nic dziwnego- oferują najczęściej zniżki na poziomie 40-80%. Czasami zdarzają się naciągacze zawyżający ceny a następnie sztucznie je zaniżający, ale wystarczy porównać obniżoną cenę z realną w innym sklepie i wiadomo czy faktycznie można zaoszczędzić. Przedstawiamy dziś program Porównywarka finansowa, który pozwala porównywać nie tylko ceny z serwisów typu citeam i groupon, ale i różnorakie oferty finansowe polskich banków! Jakby tego było mało, możemy w wygodny sposób odszukać aktualnie trwające promocje w swojej okolicy i wyświetlić je na mapie.

Porównywarka jest pierwszą aplikacją twórców internetowego serwisu finansowego ebroker.pl i muszę przyznać, że jest to ciekawa i przydatna propozycja. Sieć zalewa nas propozycjami zakupów grupowych gdzie mamy możliwość zjedzenia sushi za 50% ceny w Gdańsku, podczas gdy mieszkamy w Poznaniu, albo superofertą siłowni z Warszawy, do której mamy np. 500km. Polski program pozwala wyśledzić promocje dotyczące naszej okolicy i nanosi je na mapę co wygodniej pozwala wskazać nam gdzie warto się wybrać. Opcje dotyczące finansów porównują koszt np. kredytu na 50.000zł w większości polskich banków i wskazują gdzie jest najtaniej. Podobnie sprawa ma się z lokatami, ubezpieczeniem i różnymi typami inwestycji.
Sama posiadam konto bankowe co obecnie jest już standardem i nie wykluczam, że w przyszłości będę chciała założyć lokatę i przechować na niej jakąś sumę pieniędzy. Wówczas na pewno przydatna okaże się Porównywarka finansowa, którą serdecznie wszystkim polecam! 🙂

WYMAGA ANDROIDA:2.0 lub nowszy