Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że terroryści z krajów arabskich nie zajmą jednak z pomocą syjonistów i najeźdźców amerykańskich Syrii, bo ta trzyma się całkiem dzielnie i Bogu dzięki. My jednak na ekranach naszych smartfonów możemy sobie pozwolić na wszczęcie kolejnej wojny, a okazję mamy już teraz w grze Army Wars Friends, która jest kolejną w serii od AFEEL INC. Jest to strategia typu castle defense, w której jednak sami też będziemy atakowali twierdzę wroga, a to przy użyciu szerokiego wachlarza dostępnych jednostek.

Wojna kosztuje i to niemało, na szczęście nasz budżet będzie się co 10 sekund odnawiał, a za zdobyte środki będziemy mogli kupować przede wszystkim żołnierzy, których z naszej bazy będziemy wysyłali na front. Od prostych strzelców piechoty, po cichych zabójców, rebeliantów, wozy opancerzone i czołgi – ogółem są 23 jednostki, a do tego możemy poprosić o wsparcie z powietrza! Fundusze są oczywiście ograniczone, ale rozsądnie planując strategię, wysyłając do boju odpowiednie jednostki i ulepszając je (jest taka możliwość) możemy odnieść sukces zarówno w kampanii na którą składa się 50 etapów (15 łatwiejszych i 25 trudniejszych), a także w trybie survivalu.
Army Wars Friends posiada możliwość wspólnej zabawy z przyjaciółmi dzięki integracji m.in z Facebookiem, a dzięki przyjemnej dla oka oprawie graficznej, rozgrywka się nie nudzi i jest pełna emocji. Polecam!

Wymaga Androida: 2.2+

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 17 MB