Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
The Pirate: Caribbean Hunt [PL] – rewelacyjny symulator pirackiego życia od twórcy Polan i Two Worlds

Pierwsza realistyczna gra piracka na urządzenia przenośne, dostępna w języku polskim z realistyczną i bogatą w szczegóły grafiką. Gracz wciela się w kapitana statku, którym napada na innych, handluje zdobytymi towarami w odległych portach Morza Karaibskiego oraz rozwija własny port.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (5)
Puzzle Craft 2 [PL] – świetna strategia w klimatach Settlersów powraca!

Genialna, polska strategiczna gra logiczna w klimacie Settlersów z przepiękną oprawą graficzną. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów strategii ekonomicznych i gier match-3. Zacznij budowę własnego królestwa już dziś!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Wielojęzyczny słownik polski – KILKADZIESIĄT (!) słowników offline na Androida!

Wielojęzyczny słownik polski , z którego możemy korzystać bez połączenia z Internetem.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Modlitwa w drodze – ciekawa propozycja dla każdego katolika

Funkcjonalna i praktyczna aplikacja, której ideą jest umożliwienie wysłuchania Słowa Bożego również tam, gdzie fizycznie nie jest to wykonalne. Idealna dla każdego katolika – podróżnika i nie tylko.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Schedule XD – organizator czasu dla uczniów i studentów – po polsk

Aplikacja do zarządzania czasem, idealna dla uczniów i studentów. Wydarzenia możemy eksportować do kalendarza Google, oraz przesyłać znajomym przez Bluetooth. Dane możemy przechowywać w chmurze Google Drive dzięki czemu dane będą zawsze zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Wiesz co jesz – świetna, obszerna baza składników spożywczych

Aplikacja ułatwiająca nam rozkodowanie dziwnych i niezrozumiałych nazw składników, dzięki czemu możemy lepiej wiedzieć jak bardzo niezdrowo jemy.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Streszczenia lektur szkolnych – niedoskonała, ale użyteczna pomoc na nowy rok szkolny

Bez względu na to, czy streszczenia lektur szkolnych traktujecie jako główne źródło wiedzy na ich temat, czy też służą Wam raczej jako przypomnienie materiału, z pewnością przyda Wam się ta aplikacja.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Wszystkie polskie słowniki w jednej aplikacji na Androida

Nie ma chyba takiego dnia, w którym czegoś nie szukamy. A to sprawdzamy gdzie leży dana miejscowość, czytamy o kimś na Wikipedii, szukamy synonimu dla jakiegoś słowa albo jego tłumaczenia na obcy język. Wszystkie te działania wymagają od nas wejścia na konkretną stronę ze słownikiem lub encyklopedią i wyświetlanie pożądanych informacji. Jako, że dosyć niewygodnie […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Zadane.pl – nie umiesz rozwiązać zadania? Ktoś inny zrobi to za Ciebie, lol

Pokolenie JP, HWDP (koniecznie z błędem) i innych metafizycznych, głębokich literowców, grające godzinami w piłkę nożną na ekranach monitorów, wieczorami podlewające drzewa w parku (tym co uprzednio wypili), jest w tych czasach bardzo zapracowane i zabiegane. Tak jak dorośli, tak i młodzież nie ma na nic czasu, więc któż by pomyślał, by te ulatniające się […]

© Designed by spoko.space