Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Horde of Heroes – pikselowa układanka w stylu RPG – czego chcieć więcej? :)

Czekają na nas setki misji, w których na zasadach turowych i z wykorzystaniem systemu łączenia kolorowych klocków będziemy toczyli walkę z naćpanymi królikami i innymi wesołymi mieszkańcami lasu. Nie wieje jednak nudą, bowiem wspomnianych klocków jest wiele typów, są i specjalne powodujące wybuchy, super zaklęcia itp.

Autor: Maciej
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
The Blockheads – połączenie Minecraft i Terrarii i to za darmo!

The Blockheads to spotkanie Minecrafta i Terrarii w połowie drogi, jeśli chodzi o oprawę graficzną. Mamy tu 3 wymiary, jednak nasz bohater porusza się jedynie w dwóch. The Blockheads oferuje dwa tryby rozgrywki: single oraz multiplayer. Posiadamy kilka postaci, możliwości jest mnóstwo: możemy robić co chcemy – od jeżdżenia na osłach i crafting przez łowienie ryb czy malowanie ścian aż po nawet zwykłe czynności fizjologiczne.

Autor: Maciej
RPG
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Zombie Road Trip – gdy Hill Climb Racing to za mało

Trafiamy w sam środek ogarniętego chaosem świata, gdzie krajobraz jest postapokaliptyczny a zamiast ludzi wszędzie wałęsają się toksyczni nieumarli. Jakoś tak wypadło, że my jako jedni z ostatnich przeżyliśmy i musimy teraz uciekać przed hordą zombie, którym już ślinka cieknie na samą myśl o naszym mózgu!

© Designed by spoko.space