Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najlepsze gry - strzelanki na Androida
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Geometry Blaster: 2D Shooter – gratka dla fanów Space Invaders

Raczej o grach podobnych do Space Invaders za często nie piszemy, więc dziś jest ten wyjątkowy dzień, w którym chciałbym polecić Wam Geometry Blaster: 2D Shooter – strzelankę z Niemiec, w której naszym zadaniem jest wytrzymać falę nadlatujących zewsząd statków kosmicznych o różnych właściwościach. Za pomocą jednego dżojstika latamy po określonym obszarze, zaś drugim dżojstikiem strzelamy w dowolnym kierunku. […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Taptitude – hit z Windows Phone, czyli minigierki w sam raz na posiedzenie w kibelku

Taptitude to zestaw 75 mini gier, zapewniających sporo świetnej zabawy w kilku wolnych minutach! Znajdziecie tutaj gry, w których będą zagadki, łączenie rur, mahjong oraz inne wciągające, a co najważniejsze niedługie gry. Różnorodność wszystkich gier, które mamy tutaj dostępne, jest naprawdę ogromna. Poczynając od tych prostych, jak namalowanie jak najrówniejszego trójkąta równobocznego, po te, gdzie trzeba trochę bardziej pomyśleć.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Monster Shooter

Ręcznie rysowana, niesamowicie brutalna grafika 2D nigdy wcześniej nie była tak urocza. Z szeroką paletą wrogów, broni i efektów specjalnych, Monster Shooter jest jedną z najlepiej wyglądających gier w swojej kategorii, w dodatku płynnie działającą na starszych urządzeniach. Spróbuj szczęścia i sprawdź swoje umiejętności w trybie Survival.

© Designed by spoko.space