Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
⚔️ Najlepsze gry strategiczne na platformę Android
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Stories of Bethem – całkowicie darmowy, pikselowy RPG bez reklam i mikropłatności

Nasza przygoda ma miejsce w nieokreślonym czasowo rozdziale historii przypominającym średniowiecze, w którym spotykamy wiedźmy, przeróżne potwory, a naszym celem jest ratowanie świata przed zagładą ze strony złych mocy.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (5)
Puzzle Craft 2 [PL] – świetna strategia w klimatach Settlersów powraca!

Genialna, polska strategiczna gra logiczna w klimacie Settlersów z przepiękną oprawą graficzną. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów strategii ekonomicznych i gier match-3. Zacznij budowę własnego królestwa już dziś!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Arcane Quest 2 RPG – klimatyczny RPG w realiach fantasy za free!

Arcane Quest 2 odwołuje się do tradycji klasycznych, figurkowych RPG. Nie znajdziemy tu dynamicznego systemu walki, widowiskowych czarów, ani niczego do czego przyzwyczaiła nas większość współczesnych tytułów RPG. System turowy wymaga cierpliwości, a o sukcesie w walce decyduje często decyduje rzut kośćmi.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Lionheart Tactics – wyborny, taktyczny RPG w trójwymiarze

Turowy RPG Lionheart Tactics z wyborną, trójwymiarową grafiką i trybem multiplayer. Rozgrywka toczy się w realiach fantasy w czasach pseudo-średniowiecza, a my, wraz z grupką bohaterów, będziemy przemierzali wielkie obszary ziemi od Śródziemia po krainę Ostroszczytów.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Dice Heroes – strategia turowa dla fanów… gier planszowych

Zabawa rozgrywa się w Kościogrodzie, którego niektóre obszary – podobnie jak na Ukrainie – postanowiły się odseparować od państwa i ogłosić niepodległość. Skończyło się podobnie jak u naszych południowo-wschodnich sąsiadów rozlewem krwi, a naszą misją jest przywrócenie pokoju.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Math Defense – ciekawa strategia z nowatorskim sposobem walki

Gra łączy gameplay znany z tego typu strategii, z ciekawym sposobem prowadzenia walki poprzez wykonywanie obliczeń matematycznych. Akcja gry toczy się w mrocznych wiekach średnich na terenie nieco fikcyjnej Europy, ale w realiach prawdziwych sporów.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Medieval Wars: Strategy&Tactics

Strategiczno-taktyczna gra turowa, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie. W Medieval Wars: Strategy & Tactics czekają na Ciebie najbardziej epickie bitwy epoki.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Army Wars Friends – dynamiczna strategia w stylu jak z japońskiego RPG

Od prostych strzelców piechoty, po cichych zabójców, rebeliantów, wozy opancerzone i czołgi – ogółem są 23 jednostki, a do tego możemy poprosić o wsparcie z powietrza! Fundusze są oczywiście ograniczone, ale rozsądnie planując strategię, wysyłając do boju odpowiednie jednostki i ulepszając je.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Castle Defender – obrona twierdzy w nowej odsłonie

Broń swojego zamku w bezlitosnej walce z hordami niebezpiecznych nieprzyjaciół! Wcielaj się w różne postaci, w tym w maga Severidica, księżniczkę Gendrę, zatrzymaj orków, trolle, nietoperze i inne przerażające potwory.

© Designed by spoko.space