Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Przygodowe gry na Androida - ranking najlepszych gier
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
The Pirate: Caribbean Hunt [PL] – rewelacyjny symulator pirackiego życia od twórcy Polan i Two Worlds

Pierwsza realistyczna gra piracka na urządzenia przenośne, dostępna w języku polskim z realistyczną i bogatą w szczegóły grafiką. Gracz wciela się w kapitana statku, którym napada na innych, handluje zdobytymi towarami w odległych portach Morza Karaibskiego oraz rozwija własny port.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Pigeoncraft – Prosta alternatywa dla Minecraft w 2D

W Pigeoncraft, jak w typowym survivalu, ścinamy drzewa, zabijamy zwierzaki i budujemy swoje bazy wypadowe pozwalające na przygotowanie się do dalszych wypraw w nieprzyjazne tereny.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Bloo Kid 2 – dawno nie bawiłem się tak dobrze jak przy tej platformówce!

Coś dla fanów 8-bitowych gier. Mario na sterydach. Klasyczna gra w stylu retro, niczym połączenie Super Mario i Sonic The Hedgehog.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Loot Dungeon Shattered – świetny wariant open source’owego Pixel Dungeon

Jeśli śledziliście losy doskonałego RPG Pixel Dungeon autorstwa Olega Dolya, to być może dotarła do Was wiadomość, ze twórca udostępnił kod swojej gry na GitHubie i każdy może teraz stworzyć własną wersję tej produkcji. Owocem takich działań jest Loot Dungeon Shattered – wysoce dopracowana, przede wszystkim pod kątem graficznym modyfikacja, która może mimo tego samego silnika działania co Pixel Dungeon stanowić jego nieoficjalny sequel, jeśli […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
OmniDig – uboższa, darmowa alternatywa dla Terrarii i Blockheads

W skrócie, jest to taki płaski Minecraft, w którym wydobywamy surowce, budujemy narzędzia i budowle, oraz walczymy z przeciwnikami. Grafika jest tu typowo art-pixelowa. W grze wcielamy się w rolę wstępnie uzbrojonego bohatera, który eksplorując mapę będzie walczył o przetrwanie, wydobywając i rąbiąc surowce.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
The Blockheads – połączenie Minecraft i Terrarii i to za darmo!

The Blockheads to spotkanie Minecrafta i Terrarii w połowie drogi, jeśli chodzi o oprawę graficzną. Mamy tu 3 wymiary, jednak nasz bohater porusza się jedynie w dwóch. The Blockheads oferuje dwa tryby rozgrywki: single oraz multiplayer. Posiadamy kilka postaci, możliwości jest mnóstwo: możemy robić co chcemy – od jeżdżenia na osłach i crafting przez łowienie ryb czy malowanie ścian aż po nawet zwykłe czynności fizjologiczne.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (6)
Terraria – hit ze Steama nareszcie dostępny na Androida i to za darmo!

Do dyspozycji wielki otwarty świat, mnóstwo zasobów. Możesz tworzyć nowe typy narzędzi, rozwijać swoją postać, budować swój dom i walczyć z bossami. Twój główny cel: przetrwać. Gracz otrzymuje kilka prostych narzędzi, dzięki którym może tworzyć lokacje ograniczone jedynie własną pomysłowością. Gra Terraria często nazywana jest Minecraftem 2D.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Taptitude – hit z Windows Phone, czyli minigierki w sam raz na posiedzenie w kibelku

Taptitude to zestaw 75 mini gier, zapewniających sporo świetnej zabawy w kilku wolnych minutach! Znajdziecie tutaj gry, w których będą zagadki, łączenie rur, mahjong oraz inne wciągające, a co najważniejsze niedługie gry. Różnorodność wszystkich gier, które mamy tutaj dostępne, jest naprawdę ogromna. Poczynając od tych prostych, jak namalowanie jak najrówniejszego trójkąta równobocznego, po te, gdzie trzeba trochę bardziej pomyśleć.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Benji Bananas – nowa gra od twórców Hill Climb Racing

Huśtaj się w zmieniającej się scenerii, grając w tę ekscytującą i zabawną grę przygodową opartą na prawach fizyki! Przeskakuj z liny na linę, unikając niebezpieczeństw, które staną ci na drodze. Zbieraj banany, które zamienisz na aktualizacje, specjalne opcje i wzmocnienia. Pobierz grę już teraz i zdobądź niezapomniane doświadczenie lotu pomiędzy winoroślami w zmieniającej się scenerii!

© Designed by spoko.space