Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
Wszystko co związane z muzyką ? na urządzeniach mobilnych. Zbiór najlepszych odtwarzaczy muzyki na telefony i tablety z systemem Android.
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
FL Studio Mobile

FL Studio Mobile to aplikacja wydana na urządzenia przenośne z systemem Android, która umożliwia tworzenie muzyki. Jest to mobilna wersja programu FL Studio – który z kolei jest jednym z najsłynniejszych na świecie narzędzi typu DAW (Digital Audio Workstation). Za pomocą tego programu tworzymy beaty, dzwonki i możemy remixować muzę, znajdziemy tam różne efekty, klawisze, pianino etc.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Caustic 2

Najmocniejsza aplikacja muzyczna na Androida. Caustic 2 jest to symulacja, która łączy w sobie syntezatory i samplery do tworzenia muzyki. Wszystko jest zoptymalizowane do pracy w czasie rzeczywistym, nie wymaga połączenia internetowego.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Chordbot Pro

Aplikacja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć pląsy z sensem, nie znając się za bardzo na temacie. Naucz się akordów na wirtualnym pianinie na Androidzie.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Holo Audio Manager – użyteczny i ładny dla oka menadżer dźwięków dla Androida

Holo Audio Manager to aplikacja na Androida, która pozwoli Ci ustawić poziomy głośności, zapisywać profile, oraz układać harmonogram na każdy dzień tygodnia. Ponadto dzięki ikonie w pasku powiadomień możesz mieć szybki dostęp do aplikacji oraz możesz sprawdzić jaki profil był ostatnio aktywowany. Obsługa jest banalna oraz intuicyjna.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
NRG Player – świetny odtwarzacz audio – mamy 5 sztuk premium do wygrania!

Świetny odtwarzacz muzyczny na androida. Ma bardzo fajny wygląd i posiada equalizer, opcje odtwarzania muzyki z folderów oraz synchronizacji z kontem Last.fm. Aplikacja posiada też konfigurowalne widgety i motywy, które pomogą nam jeszcze bardziej spersonalizować odtwarzacz.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
MediaMonkey Beta – odtwarzacz prawie doskonały

MediaMonkey to aplikacja, która łączy w sobie odtwarzacz plików dźwiękowych i wideo. Posiada prosty i intuicyjny interfejs. Jeżeli szukacie aplikacji, która pozwoli Wam odtwarzać pliki muzyczne i wideo, jest intuicyjna w obsłudze, ciągle się rozwija, a dodatkowo wygląda przejrzyście i jest dostępna za darmo to MediaMonkey jest propozycją, którą zdecydowanie warto zainstalować i przetestować 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (5)
Sequencer – darmowy program do tworzenia bitów

Sequencer to program do tworzenia sekwencji muzycznych – bitów, których można sobie używać np. jako podkładów do grania na gitarze, do rapowania w domowym zaciszu, albo po prostu tworzenia własnych utworów w klimatach elektronicznych.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Lista przebojów

Lista Przebojów na Androida, w której to użytkownicy mają możliwość wybierania topowych piosenek i nic to nie kosztuje. Wszelkie utwory można sobie przesłuchać, obejrzeć na klipie, a nawet przeczytać teksty. Program podzielony jest na 3 części – listę, poczekalnię i wykonawców.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
8tracks to moje ulubione radio!

8tracks radio to oficjalna aplikacja serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Docenią ją zwłaszcza osoby stawiające na odkrywanie nowych utworów w ulubionych gatunkach. Idea 8track jest bardzo prosto, łącząc tagi którymi może być wszystko (artysta, nastrój, pogoda, przymiotnik, rzeczownik itp.). Mechanizm wyszukiwania za pomocą łączenia tagów nie jest jedynym, jednak to on wyróżnia aplikację i serwis na tle konkurencji.

© Designed by spoko.space