Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najlepsze gry logiczne na Androida
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (5)
Puzzle Craft 2 [PL] – świetna strategia w klimatach Settlersów powraca!

Genialna, polska strategiczna gra logiczna w klimacie Settlersów z przepiękną oprawą graficzną. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów strategii ekonomicznych i gier match-3. Zacznij budowę własnego królestwa już dziś!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Horde of Heroes – pikselowa układanka w stylu RPG – czego chcieć więcej? :)

Czekają na nas setki misji, w których na zasadach turowych i z wykorzystaniem systemu łączenia kolorowych klocków będziemy toczyli walkę z naćpanymi królikami i innymi wesołymi mieszkańcami lasu. Nie wieje jednak nudą, bowiem wspomnianych klocków jest wiele typów, są i specjalne powodujące wybuchy, super zaklęcia itp.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Paperama

Tym razem krótko przedstawie wam grę o nazwie paperama ozdobioną grafiką w iście papierowym stylu. Gra polega na zabawie z papierem można powiedzieć że jest to wstęp do zabawy z japońską sztuką składania papieru orgiami. Posiada nastrojową muzykę oraz trzy paczki poziomów po 24 w każdej z nich. Paperama to gra logiczna polegająca na odpowiednim […]

CNKAutor: CNK
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (4)
Puzzle Craft (PL) – gra której prawdopodobnie od zawsze szukaliście

Znakomite połączenie gier typu puzzle oraz budowania miasta. Zostań przywódcą nowo powstałej osady i pomóż mieszkańcom zamienić osadę w tętniące życiem miasto! Będziesz musiał między innymi pracować na farmie, kopać, oraz zbierać podatki.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Mental Maths – matematyczne wyzwanie (nie) tylko dla orłów

Matematyczna gra, która opiera się na najbardziej podstawowych operacjach matematycznych, jakimie są; dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Ideą gry jest rozwiązywanie jak największej liczby zadań w ciągu 10 sekund.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
World of Goo

Buduj rozmaite konstrukcje z galaretowatych kulek i walcz z grawitacją! Twoim zadaniem jest takie konstruowanie struktur i rusztowań, aby konstrukcji udało się osiągnąć wyjście z etapu – coś podobnego do legendarnych Lemingów, jednak w nieco świeższym wykonaniu oraz z dużą dawką humoru.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
SocioTown: Nieproszeni goście

Pomóż Tobiemu w pozbyciu się nieproszonych gości z jego mieszkania w tej wyjątkowej grze z gatunku Przygodowe / RPG. Bardzo przyjemna i miła dla oka grafika 3D. Wymaga Androida 2.3+

© Designed by spoko.space