Filtrowanie po słowach
Filtruj po kategorii
Sortowanie recenzji
? Najlepsze komunikatory na telefony i tablety z systemem Android i wszelkie inne apki związane z komunikacją.
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Odebrać telefon? – aplikacja do skutecznego blokowania niechcianych połączeń

Świetna i darmowa aplikacja pozwalająca na skuteczne blokowanie połączeń z numerów zagranicznych, zastrzeżonych, o podwyższonej opłacie (tzw. premium) itp.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Tinder – znajdź swoją bratnią duszę, koleżkę do pogadania, albo… przyszłą żonę

Co tu dużo pisać mówić – mimo miliardów kobiet na Ziemi, a także miliardów mężczyzn, zawsze znajdą się ogromne rzesze tych, którzy są nadal samotni. Pewnie niejedna osoba czytająca ten wpis też nie ma dziewczyny czy chłopaka. Każdy z nas próbował pewnie w życiu różnych podchodów celem rozkochania w sobie płci przeciwnej, ale jeśli nie […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
QKSMS (Quick SMS) – elegancka apka do smsowania w stylu material design

Zdecydowanie nie przypadł mi do gustu pomysł wyparcia starej, dobrej skrzynki smsowej Googlowym Hangouts. Moim zdaniem łączenie krótkich wiadomości wysyłanych na numery komórkowe z chatem, który odbywa się online, nie jest trafioną ideą giganta z Mountain View. Zainstalowałem zatem alternatywę tych samych twórców – Chat, ale szybko zorientowałem się, że w sieci jest znacznie ciekawsza skrzynka smsowa, dostępna kompletnie […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Google Inbox – innowacyjna poczta nie dla każdego

Inbox by Gmail to nowa usługa opracowana przez zespół Gmaila, dzięki której możesz szybko i łatwo załatwiać w niej swoje sprawy i wracać do tego, co dla Ciebie ważne. E-maile są łączone w grupy, a najważniejsze informacje możesz podglądać bez otwierania wiadomości.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
CloudMagic – użyteczny i ładnie wyglądający klient poczty na Androida

Minimalistyczny i darmowy mobilny klient poczty elektronicznej na Androida. Pozwala na przyjemną i szybką obsługę wielu kont pocztowym z jednego miejsca, charakteryzuje się kompatybilnością z wieloma usługami i szybką wyszukiwarką, która umożliwia błyskawicznie przeszukiwanie wszystkich kont pocztowych jednocześnie.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Telegram – najlepsza, darmowa alternatywa dla WhatsApp

Telegram to aplikacja, która powstał on jako alternatywna dla WhatsApp i Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych, szyfrując je po stronie klienta. Aplikacja skupia się na wymianie wiadomości tekstowych.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Glipho – ciekawa społecznościowa platforma dla blogerów

Program realizuje formę społecznego bloggingu. Możemy śledzić innych autorów, sami być śledzeni i niekoniecznie wymagane jest do tego pisanie po angielsku. Aplikacja pozwala na subskrybowanie nowych treści, czytanie wpisów obserwowanych osób, komentowanie i “polubienie” ich.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
CallApp Social Dialer CallerID

CallApp Social Dialer CallerID to aplikacja, która spełnia rolę managera kontaktów telefonu, facebooka, Instagramu, Google+, linkedIn itp. – pozwala na przypisanie ich dodanego kontaktu i zarządzanie nimi z jednej pozycji.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
GateSMS – wygodny sposób na wysyłanie smsów z bramek internetowych

GateSMS to aplikacja, która pomoże ci wysłać smsy z bramek internetowych w wygodny sposób. Zmniejsz swoje rachunki za telefon.

© Designed by spoko.space