🎯 Najlepsze zręcznościowe gry na Androida

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Baseball Riot – pełna nienawiści baseball’owa zręcznościówka

Zaprowadź sportowe porządki za pomocą kija i piłki!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Bloo Kid 2 – dawno nie bawiłem się tak dobrze jak przy tej platformówce!

Coś dla fanów 8-bitowych gier. Mario na sterydach. Klasyczna gra w stylu retro, niczym połączenie Super Mario i Sonic The Hedgehog.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Blockinger

Niezwykły klon klasycznego Tetrisa, prosty, open-source’owy projekt z minimalistyczną grafiką i świetnym sterowaniem. Gra darmowa, bez reklam i innych udziwnień.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Geometry Blaster: 2D Shooter – gratka dla fanów Space Invaders

Raczej o grach podobnych do Space Invaders za często nie piszemy, więc dziś jest ten wyjątkowy dzień, w którym chciałbym polecić Wam Geometry Blaster: 2D Shooter – strzelankę z Niemiec, w której naszym zadaniem jest wytrzymać falę nadlatujących zewsząd statków kosmicznych o różnych właściwościach. Za pomocą jednego dżojstika latamy po określonym obszarze, zaś drugim dżojstikiem strzelamy w dowolnym kierunku. […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Nimble Quest – ni to wąż, ni to RPG, ale gra rewelacyjna

Połączenie, starego, dobrego węża z klimatami RPG i to jeszcze w trochę retro szacie graficznej. Nimble Quest to właśnie taki wąż, którego głowę i tułowie stanowią bohaterowie o różnych fizycznych i magicznych mocach, plansze, to sale rycerskie, cmentarze itd., zaś utrudnienia to naturalnie ściany, chodzący po mapkach przeciwnicy i różne elementy otoczenia, jak np. groby.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (3)
Taptitude – hit z Windows Phone, czyli minigierki w sam raz na posiedzenie w kibelku

Taptitude to zestaw 75 mini gier, zapewniających sporo świetnej zabawy w kilku wolnych minutach! Znajdziecie tutaj gry, w których będą zagadki, łączenie rur, mahjong oraz inne wciągające, a co najważniejsze niedługie gry. Różnorodność wszystkich gier, które mamy tutaj dostępne, jest naprawdę ogromna. Poczynając od tych prostych, jak namalowanie jak najrówniejszego trójkąta równobocznego, po te, gdzie trzeba trochę bardziej pomyśleć.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Zombie Road Trip – gdy Hill Climb Racing to za mało

Trafiamy w sam środek ogarniętego chaosem świata, gdzie krajobraz jest postapokaliptyczny a zamiast ludzi wszędzie wałęsają się toksyczni nieumarli. Jakoś tak wypadło, że my jako jedni z ostatnich przeżyliśmy i musimy teraz uciekać przed hordą zombie, którym już ślinka cieknie na samą myśl o naszym mózgu!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Epix – Epic Pixel Heroes – 250 godzin pikselowej wojenki!

Zawsze w niedzielę mamy z Malwiną problem z wynalezieniem jakichś nowości, bo deweloperzy mają wolne i w sieci cisza. Ktoś jednak nie chciał czekać do jutra i postanowił wydać długą jak Klanzręcznościówkę z elementami RPG w iście przyjemnej dla oka, pikselowej grafice. Epix – Epic Pixel Heroes wedle twórców z Blinzy Studios SL ma zapewnić 250 godzin dobrej zabawy i […]

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
Icy Tower 2

Komórkowa wersja hitu, zawierająca wszystko to, co oryginał: notowanie numeru piętra do którego dotrze gracz, możliwość wielokrotnego bicia kolejnych rekordów oraz tworzenie super combosów, na które składają się skoki przez kilka pięter na raz.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Zombie Raiders (Beta)

Zombie Raiders to gra fabularna w której wcielimy się w jednego z nielicznych ocalałych ludzi, który w postapokaliptycznym świecie będzie musiał sprostać ciężkiemu zadaniu rozprawienia się z Zombie, które znów atakują Ziemię i odradzają się dzięki specjalnym kamieniom rozrzuconym w różnych zaułkach globu.  

© Designed by spoko.space