World of Goo

World of Goo to logiczno-zręcznościowa gra. Naszym zadaniem jest budowanie rozmaitych konstrukcji z kulek galaretowatej mazi, w czym nieustannie przeszkadza nam grawitacja oraz inne prawa fizyki. World of Goo podbiło serca użytkowników na całym świecie swoją prostotą rozgrywki oraz bardzo wysoką grywalnością.

Gracz ma do dyspozycji ograniczoną liczbę czarnych kulek, które są łącznikami i spoiwem konstrukcji. Czasami musimy zbudować most nad przełęczą, a czasem wysoką na kilka metrów wieżą. Najważniejsze jednak, abyśmy pamiętali o głównych zasadach fizyki (a konkretnie o prawach ciążenia). Musimy dobrze zaplanować konstrukcję. W przeciwnym wypadku wszystkie nasze gluty i szlam znajdą się na ziemi...

Grafika World of Goo przedstawia się dosyć ładnie. Całość uzupełnia świetna oprawa dźwiękowa, która świetnie wpisuje się w luźną tematykę aplikacji. Wszystko tworzy zgraną całość.

Poziom trudności World of Goo jest zwiększany stopniowo, dzięki czemu niepotrzebny jest tutorial. W razie kłopotów mamy do dyspozycji podpowiedź, która pomoże w przejściu etapu.

Jeśli lubisz niebanalne gry wymagające główkowania, to World of Goo na pewno Ci się spodoba!

World of Goo na Androida

World of Goo


Producent: 2D BOY

Google Play AppBrain

Ocena:

5.3

OCENA REDAKCJI
Interfejs:
6
Łatwość obsługi:
7.5
Użyteczność:
2.5


Zrzut ekranu z gry World of Goo
World of Goo na Androida
World of Goo - gra na platformę Android
World of Goo Android OS
World of Goo.apk
World of Goo Free Download
World of Goo Game
World of Goo APK
 • slide 1
 • slide 2
 • GSMX Forum
  Forum dotyczące telefonów komórkowych, nawigacja GPS, darmowe gry i aplikacje Android, iOS, Symbian, Windows Mobile.

 • Newsy GSM
  Najciekawsze informacje ze świata GSM w jednym miejscu. Aktualne promocje operatorów, zapowiedzi nowinek technologicznych.

 • GotowySMS.pl
  Duży zbiór gotowych tekstów SMS na każdą okazję: życzeia, wierszyki, śmieszne teksty itp.