OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Super Bit Adventure

Oldschoolowy RPG, w którym sterujemy naszym bohaterem i przemierzamy lochy i podziemia w poszukiwaniu skarbów, pełne potężnych bossów oraz magicznych przedmiotów, które pozwolą nam się stać potężnymi.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Burried Town – przetrwaj w świecie pełnym zombie!

Buried Town rozpoczynamy jako mężczyzna zagubiony w mieście które dotknęła epidemia Zombie. W naszej prowizorycznej bazie zaczynamy swoją przygodę i od razu w pierwszej misji próbujemy zdobyć materiały do powiększenia schronu, oraz potrzebne surowce do przetrwania. Naszą bazę możemy rozbudować co daje nam nowe możliwości craftingu.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (5)
Puzzle Craft 2 [PL] – świetna strategia w klimatach Settlersów powraca!

Genialna, polska strategiczna gra logiczna w klimacie Settlersów z przepiękną oprawą graficzną. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów strategii ekonomicznych i gier match-3. Zacznij budowę własnego królestwa już dziś!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
The Enchanted Cave – RPG w starym, dobrym stylu

W tym tytule RPG wcielamy się w bohatera, który pragnie zdobycia skarbów i cennych przedmiotów podróżując po kolejnych 100 piętrach podziemi. Na każdym poziomie czekają na nas coraz to mocniejsi przeciwnicy z którymi musimy walczyć o złoto i skrzynie pełne skarbów, które potem możemy sprzedać u kupca, a za nasze uzbierane pieniądze kupimy mikstury i lepszy ekwipunek, aby poradzić sobie z potworami.

© Designed by spoko.space