OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Baseball Riot – pełna nienawiści baseball’owa zręcznościówka

Zaprowadź sportowe porządki za pomocą kija i piłki!

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
InstaFollow for Instagram

Rozbudowana aplikacja do zarządzania kontami na Instagramie, pokazuje aktualne statystyki, ilość polubień, unfollowersów itp.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
Blockinger

Niezwykły klon klasycznego Tetrisa, prosty, open-source’owy projekt z minimalistyczną grafiką i świetnym sterowaniem. Gra darmowa, bez reklam i innych udziwnień.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
920 Text Editor

Rozbudowany edytor tekstowy dla programistów. Koloruje składnie kodu, numeruje wiersze, zaznacza puste znaki, oraz umożliwia na podgląd plików HTML.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Fast Pro for Facebook

Odchudzony facebook idealny dla osób ze starszymi smartfonami. Posiada opcję personalizacji wyglądu, a do tego zajmuje mało miejsca.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (1)
#SquareDroid

Aplikacja dodająca ładne tło do naszych zdjęć, dzięki czemu mogą one być idealnie kwadratowymi kafelkami, w sam raz na Instagrama 😉

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Paperama

Tym razem krótko przedstawie wam grę o nazwie paperama ozdobioną grafiką w iście papierowym stylu. Gra polega na zabawie z papierem można powiedzieć że jest to wstęp do zabawy z japońską sztuką składania papieru orgiami. Posiada nastrojową muzykę oraz trzy paczki poziomów po 24 w każdej z nich. Paperama to gra logiczna polegająca na odpowiednim […]

DroidaAutor: Droida
OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
TSF Shell 3D Launcher

Dość ładna, płatna nakładka wprowadzająca wiele zmian oraz nowych efektów wizualnych do naszego smartfona. TSF Shell jest drugą odsłoną shella znanego z Windows Mobile.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (2)
AdAway – pozbądź się reklam raz na zawsze!

Aplikacja do blokowania reklam na Androidzie. Skutecznie blokuje reklamy pojawiające się w aplikacjach jak i te z przeglądarki internetowej.

OCENA REDAKCJIWASZA OCENA (0)
Chordbot Pro

Aplikacja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć pląsy z sensem, nie znając się za bardzo na temacie. Naucz się akordów na wirtualnym pianinie na Androidzie.

© Designed by spoko.space