TSF Shell 3D Launcher

TSF Shell jest drugą odsłoną shella znanego z windows mobile została upiększona o nowe animacje przejść jest również bardziej przyjazna dla oka użytkownika. Aplikacja ma bardzo ciekawy desing którego nie znajdziemy w żadnej innej aplikacji tego typu, rozwiązania w niej zastosowane mogą się na początku wydawać jako niepotrzebny bajer lub coś co utrudnia życie pospolitemu użytkownikowi ja jednak znalazłem w niej oryginalność i odmianę od panujących w tej dziedzinie aplikacji monotonności.

Launcher przenosi nasz spis aplikacji nie do osobnej szufladki lecz umieszcza je na pulpicie podobnie jak w miui lecz nie są to aplikacje rozmieszczone na kilku kartach pulpitu tylko na jednej i na jednej zostają możemy sobie wybrać jedną z sześciu animacji do ich przeglądania oraz trzy typy segregacji aplikacji : Automatyczny, Od najnowszych lub też od najstarszych.

Ciekawym pomysłem jest efekt płomienia który pokazuje nam że aplikacja została nowo zainstalowana i nie została jeszcze uruchomiona.

Nakładka posiada własne widgety do najchętniej używanych aplikacji np. Muzyka, Pogoda, Galeria, Notatka oraz Kontakty. Możemy sobie powiesić na pulpicie chmurkę jedną lub więcej ile nam się zmieści a wśród nich można umieścić sterowiec ze zdjęciem ukochanej lub innym obrazem po za chmurkami jest jeszcze duszek i dynia na święto duchów oraz ramka obrazu.

W aplikacji nie ma siatki aplikacji wiec skróty oraz widgety możemy rozmieszczać w dowolnym miejscu na pulpicie.

Nakładka posiada kilka motywów do pobrania ze sklepu play jedne są darmowe inne płatne oraz możliwość modyfikowania wyglądu ikon.

Aplikacja chodzi płynnie i nie zauważyłem by powodowała znaczne zużycie baterii

Cena za jaką developer ją sprzedaje jest wysoka 56 zł ale ogrom pracy włożonej w jej płynne działanie też jest duży. Aplikacja dalej jest aktualizowana ;)

TSF Shell 3D Launcher na Androida

TSF Shell 3D Launcher


Producent: TSFUI

Google Play AppBrain

Ocena:

6.2

OCENA REDAKCJI
Interfejs:
5
Łatwość obsługi:
8.5
Użyteczność:
5


TSF Shell 3D Launcher
TSF Shell 3D Launcher - zrzut ekranu
aplikacja TSF Shell 3D Launcher na Androida
TSF Shell 3D Launcher APK
TSF Shell 3D Launcher.apk
Aplikacja TSF Shell 3D Launcher
TSFShell3DLauncher.apk
TSF Shell 3D Launcher na platformę Android
 • slide 1
 • slide 2
 • GSMX Forum
  Forum dotyczące telefonów komórkowych, nawigacja GPS, darmowe gry i aplikacje Android, iOS, Symbian, Windows Mobile.

 • Newsy GSM
  Najciekawsze informacje ze świata GSM w jednym miejscu. Aktualne promocje operatorów, zapowiedzi nowinek technologicznych.

 • GotowySMS.pl
  Duży zbiór gotowych tekstów SMS na każdą okazję: życzeia, wierszyki, śmieszne teksty itp.