Fast Pro for Facebook

Lekka i szybka aplikacja będąca alternatywą do standardowego Facebooka. Brakuje jej sporo funkcjonalności, zwłaszcza w przypadku możliwości udostępniania. Ciekawym dodatkiem jest opcja personalizacji wyglądu - mamy możliwość zmiany kolorystyki aplikacji, dzięki czemu każdy może dopasować program według własnego uznania.

Aplikacja Fast Pro for Facebook jest lżejsza od klasycznego Facebooka o ponad 80MB:

Po uruchomieniu aplikacji widzimy główną tablicę Facebooka z ostatnimi wpisami. Z lewej strony znajduje się widok naszego profilu wraz z opcjami ustawień interfejsu programu. To właśnie w tym miejscu możemy dodawać nowe statusy oraz zdjęcia. Z prawej strony znajduje się okno powiadomień, a także wiadomości i wydarzenia.

Podczas testowania aplikacji nie zawsze jednak przychodziły mi na czas powiadomienia.  Ja jednak pozostanę przy zwykłym, darmowym Facebook'u wraz z dodatkowym Messengerem bo dzięki temu mam większe możliwości udostępniania treści i jestem pewny, że nie ominą mnie żadne powiadomienia :) Biorąc pod  uwagę fakt, że aplikacja nie jest darmowa, nieco więcej się od niej spodziewałem.

Jeśli ktoś korzysta wyłącznie z podstawowych funkcji tego serwisu społecznościowego to z pewnością aplikacja Fast Pro for Facebook go zadowoli.

Fast Pro for Facebook na Androida

Fast Pro for Facebook


Producent: team2soft

Google Play AppBrain

Ocena:

6.5

OCENA REDAKCJI
Interfejs:
6.5
Łatwość obsługi:
7
Użyteczność:
6


Aplikacja Fast Pro for Facebook na Androida
Fast Pro for Facebook apk download
Fast Pro for Facebook Android OS
FastProforFacebook - zrzut ekranu
Fast Pro for Facebook apk download
Fast Pro for Facebook xda
Aplikacja Fast Pro for Facebook
Fast Pro for Facebook.apk
 • slide 1
 • slide 2
 • GSMX Forum
  Forum dotyczące telefonów komórkowych, nawigacja GPS, darmowe gry i aplikacje Android, iOS, Symbian, Windows Mobile.

 • Newsy GSM
  Najciekawsze informacje ze świata GSM w jednym miejscu. Aktualne promocje operatorów, zapowiedzi nowinek technologicznych.

 • GotowySMS.pl
  Duży zbiór gotowych tekstów SMS na każdą okazję: życzeia, wierszyki, śmieszne teksty itp.